کارخانه

 

کارخانه گروه صنعتی بهران

کارخانه گروه صنعتی بهران به وسعت 50 هزار متر مربع و بیش از 500 نفر پرسنل فنی و متخصص در شهرک صنعتی پرند واقع شده است که واحدهای مدیریت، برنامه ریزی، هماهنگی و کنترل این مجموعه در ساختمان اداریی با وسعت 7000 متر مربع در محل شهرک صنعتی پرند واقع شده تا کلیه فرایندهای تحقیق و توسعه ، تولید و کنترل کیفی این شرکت مطابق با برنامه های استراتژیک این شرکت اجرا شده و خشنودی مشتریان تضمین شود.

کارخانه مذکور در برگیرنده  مجموعه ای بزرگ از خطوط تولید قطعات آسانسور و پله برقی همچون خطوط تولید موتورگیربکس، درب های تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، درب های لولایی، گاورنر و لوازم جانبی میباشد. گروه صنعتی بهران بیش از 85 نوع محصول تولید می کند.

   مهمترین بخش های تولیدی گروه صنعتی بهران واحد تحقیق و توسعه است که  ضمن انجام تحقیقات جهت تشخیص جایگاه جهانی این شرکت از نظر کیفی نسبت به طراحی مسیر رشد و توسعه  محصولات جدید و بهبود محصولات فعلی اقدام کرده  ضمن طراحی و تولید آزمایشی محصولات و بررسی عملکرد آنها، نتایج حاصله را  با استانداردهای لازمه مقایسه کرده سپس نسبت به تولید محصول اقدام میکند.

   شرکت بهران جزو اولین شرکت های تولیدی آسانسور و پله برقی در ایران می باشد که دارای برج تست است برج تست بهران 45 متر ارتفاع دارد که دو چاه برای تست محصولات و پکیج آسانسور بهران در آن تعبیه شده است که در آن آسانسورها تا ظرفیت 1000 کیلو گرم و سرعت 2.5 متر بر ثانیه تست می شوند.

این شرکت با در اختیار داشتن دو انبار مجموعا به مساحت 9000 متر مربع، شهرک صنعتی  پرند و تهران و با در بهره مندی از سیستم حمل و نقل گسترده میکوشد تا محصولات تولیدی در کوتاه ترین زمان ممکنه در اختیار مشتریان قرار گیرد.