سخن مدیران

جناب آقای محمود شاکری

شروع داستان بهران به اوایل دهه 60 بر می گردد، دهه ای که در طی آن ما قطعات آسیب دیده انواع موتور گیربکس را در تراشکاری کوچکی در جنوب شهر تهران تعمیر می کردیم. در آن دوره تعداد آسانسورها در تهران بسیار محدود بود. اما 10 سال بعد با بهتر شدن اوضاع اقتصادی این تعداد افزایش یافت و به تبع حجم سفارشات تعمیر موتور گیربکس چند برابر شد. درست در همین دوره بود که ایده ای در ذهن ما نقش بست: تمرکز بر بومی سازی علم جهانی در زمینه آسانسور  و پله برقی ، که نتیجه آن تولید موتور گیربکس و پله برقی در ایران شد.

سال ها از آن زمان گذشت و آن ایده کم کم بالغ و بالغ تر گشت تا اینکه امروز هزاران نفر با اطمینان سوار بر پله های متحرک و آسانسورهای تولید شده در این شرکت به سمت مقاصد خود حرکت می کنند بی آنکه بدانند بهران پشت همه این شادی ها است.

جناب آقای احمد شاکری

شرکت آسانسور و پله برقی بهران محصول بیش از سه دهه تلاش و کوشش گروهی از مدیران و متخصصان ایرانی است. این مجموعه تاثیرگذار در طول فعالیت صنعتی خود نقش پررنگی را در پیشرفت و گسترش صنعت آسانسور و پله برقی در ایران ایفا کرده است.

تلاش های صورت گرفته از سوی شرکت آسانسور و پله برقی بهران آنچنان تاثیرگذار است که بسیاری از مراکز آکادمیک، سازمان هایی همچون استاندارد، شرکت ها خارجی و حتی رقیبان داخلی از بهران به عنوان افتخاری برای ایران یاد می کنند.

توجه به اصل "کیفیت" مهمترین و اساسی ترین مقوله ای است که شرکت آسانسور و پله برقی بهران آن را در تولیدات و حتی در فعالیت های وارداتی خود لحاظ می کند. شرکت آسانسور و پله برقی بهران بر این باور است که "رضایتمندی" بزرگترین پاداشی است که مشتریان می توانند به یک بنگاه تجاری هدیه کنند و دستیابی به این مهم بدون در نظر گرفتن اصل کیفیت و ارائه خدمات پس از فروشِ گسترده میسر نیست.

جناب آقای حسین شاکری

همزمان با گسترده شدن اکوسیستم های جدید زندگی در شهرها و اهمیت یافتن بهره مندی از آمد و شدی روان و دائمی،شرکت آسانسور و پله برقی بهران با تولید بیش از 60 نوع محصول متفاوت که همگی در زمره بهترین ها به شمار می روند دائما تلاش نموده تا این حرکت سیال را در گوشه گوشه شهرها تضمین کند.

از جمله این محصولات می توان به موتور گیربکس بهران، انواع درب، گاورنر، فلکه، پاراشوت، قلاب بکسل، روغندان، بست، ضربه گیر، قفل، شستی احضار و طبقات، وزنه، سنسور، مگنت درب بازکن، دنده، پشت بند و ... اشاره کرد.

به روزرسانی شیوه های تولید محصول، استفاده از ماشین آلات پیشرفته، بهره گیری از جدیدترین یافته های جهانی در صنعت آسانسور و پله برقی و بهره مندی از دانش  و توانایی بهترین متخصصان ایرانی چهار اصلی است که شرکت آسانسور و پله برقی بهران برای تولید چنین محصولاتی از آنها بهره می گیرد.

 

 

 

جناب آقای عباس شاکری

شرکت آسانسور و پله برقی بهران همیشه نسبت به کیفیت محصولات حساس بوده و بر این اصل تاکید داشته که استفاده از قطعات مرغوب حق مشتری است. بهران با بهره گیری از این دیدگاه به تولید محصولاتی پرداخته که امروز جزو بهترین ها در ایران به شمار می روند.

مدیران این مجموعه با تعمیم این دید در بحث واردات با شرکت هایی وارد مذاکره شده اند که جزو بهترین ها در جهان به شمار می روند. از جمله این شرکت ها می توان به جم و مارازی، آلبرتو ساسی ایتالیا ، زیلابگ ، ویتور و  هنینگ آلمان، شن تای تایوان، داتوایلر سوئیس، ترکلی ری ترکیه، کانی چین اشاره کرد.

این همکاری آنچنان قوی و سازنده بوده که بهران توانسته نمایندگی انحصاری و رسمی این شرکت ها را دریافت کند.

 

جناب آقای جعفر شاکری

امروز پس از سه دهه تلاش پی در پی به نقطه ای رسیده ایم که اطمینان داریم می توانیم قدرتمند در عرصه های منطقه ای  و جهانی حضور یابیم. امروز ما در نقطه ای ایستاده ایم که حتی مراکز آکادمیک مرتبط خارجی و یا شرکت های بین المللی بر توانایی ما صحه می گذارند.

تمرکز بر بالاتر بردن کیفیت محصولات تولیدی به منظور رقابت با همتایان خارجی شاید یکی از دهها دلیلی باشد که ما را در رسیدن به این جایگاه کمک کرده است. اما این پایان مسیر نیست. ما بر آن هستیم تا جایگاه خود را در عرصه های جهانی تثبیت کنیم.

در این میان، هرگز فراموش نمی کنیم که فرهنگ سازمانی ما متخصصانی را تربیت کرده که تک تک آنها در اعتلای نامشرکت آسانسور و پله برقی بهران در عرصه های منطقه ای  و جهانی نقش به سزایی ایفا کرده اند.

 

 

جناب آقای جلال شاکری

توجه به دو اصل کیفیت و رضایتمندی مشتری گروه صنعتی بهران را بر آن داشته تا در واردات موتور و پکیج های آسانسور و قطعات اصلی و جانبی آنها دقتی دوچندان را اعمال کند.شرکت آسانسور و پله برقی بهران بر این باور است که باید بهترین و با کیفیت ترین محصولات را وارد بازار ایران کند تا احترام به مشتری در دیدی کوتاه و اهمیت به شآن جامعه در دیدی بلند مدت رعایت گردد. در گروه صنعتی بهران نام ها و برندها جایگاهی ندارند و تمامی محصولات وارداتی که قرار است از مسیر این گروه به دست مشتریان برسد باید توسط متخصصین بهران مورد کنکاش قرار گیرند.

 

جناب آقای مهدی شاکری

ما در بهران هر آن چیزی را که در زمینه آسانسور، پله برقی و راهروی متحرک احتیاج دارید برای شما مهیا می سازیم. کافی است با تیم حرفه ای فروش ما تماس حاصل کنید و یا سفارش خود را در وب سایت ما ثبت نمایید.

همه چیز در حال تغییر است و این روند موجب شده تا ما به منظور همگام شدن با آخرین استانداردها محصولاتی تولید و یا وارد کنیم که بتوانند جریان سیال زندگی را برای شما به ارمغان آورند. به لطف فناوری های مدرن، ما در بهران به دنبال هوشمند ساختن سازه های شما هستیم؛ حال این سازه می خواهد خانه دوست داشتنی شما باشد یا شرکتی که در آن به آرزوهای دور دست خود می اندیشید.

بهترین خدمات پس از فروش را با ما تجربه کنید.شرکت آسانسور و پله برقی بهران در طول سه دهه فعالیت خود دائما تلاش کرده تا رضاتمندی کامل را از طریق ارائه بهترین خدمات پس از فروش به مشتریان ممکن سازد.